ГОРЕЩО
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Близо 600 000 бразилци, възмутени от корупционния скандал в националната петролна компания Петробрас, участваха снощи в нови демонстрации срещу президентката Дилма Русеф и скандираха "Дилма – вън!".
препоръчано
Протестиращите, много от които бяха облечени с фланелки в жълто и зелено - цветовете на националния отбор по футбол, настояваха да се сложи край на безнаказаността по отношение на ширещата се корупция и поискаха оставката на президентката Дилма Русеф.
Протестите бяха организирани в стотина градове на страната и по данни на полицията в тях са участвали 575 000 души, като 275 000 бяха само в икономическата столица Сао Пауло.
Тръмп свиква първо заседание на Съвета за мир за Газа
4127
преди 25 минути
ПРИ НАПАДЕНИЕ: Иран с план ако САЩ ги удари
6830
преди 1 часа
Орбан отива във Вашингтон за първото заседание на Съвета за мир
8992
преди 2 часа


