ГОРЕЩО
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов паркинг на площ от близо 500 кв. м могат да използват от днес жителите в район "Западен". Съоръжението бе открито от и. д. кмет Нонка Симеонова.
препоръчано
Паркоместа за 42 автомобила са разпределени по улиците "Дивна", "Белица" и "Мащерка". Предвидени са и две по-широки места, за да се ползват от инвалиди.
Това е поредната зона за паркиране, която районната администрация обособи, като от началото на миналата година са разкрити над 200 нови паркоместа.
Изграден е и изцяло нов пешеходен тротоар покрай блока до паркинга. Готов проект за фитнес на открито, както и засаждане на 22 дръвчета чакат също реализация, съобщиха от администрацията на "Западен".
СЪВЕТИ: Как да се предпазим от смъртоносни случаи по морето
2552
преди 21 минути
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
27393
преди 44 минути
“Захарна фабрика“ остава без топла вода
5841
преди 2 часа


