ГОРЕЩО
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital на българина Атанас Бостанджиев набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 6,1 хо Рихтер разлюля днес бреговете на Нова Зеландия, съобщи Геоложката служба на САЩ.
Епицентърът на подземните трусове се намира в океана на 430 км североизточно от гр. Факатане, разположен на Северния остров. Огнището на земните трусове е на дълбочина 31,5 км.
препоръчано
Предупреждение за вълни убийци цунами не е подадено. Вчера в Южния остров беше регистрирано земетресение с магнитуд 4,5.
Епицентърът му е бил на 157 км от гр. Рвъртън на дълбочина 20,3 км. Иформация за жертви или разрушения няма.


