ГОРЕЩО
Прокуратурата с подробности за огромната трагедия на "Тракия" - шофьорът на камиона имал 20 нарушения
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ПАК СЕ ПОЧНА С ПАНАИРИТЕ: ДБ иска правителството да изтегли бюджета - Мирчев, Божо и компания май се уплашиха да правят протести
Зам.- министър на финансите с нови разкрития за Бюджет 2026: Ето какви са целите на властта
НАПРЕЖЕНИЕ В ПП! Бойко Рашков си взе за сътрудник бивш депутат от БСП, колегите му роптаят
Отборът на Митко Събев натрупал 20 милиона лева борчове
Община Бургас може да излезе от ръководството на Черноморец (Бс), съобщиха медиите край морето. Собственикът на "акулите" Митко Събев ще бъде привикан да дава обяснения на предстоящата сесия, която се очаква да се проведе най-късно до средата на януари следващата година. Ръководство но общината не било съгласно с методите на ръководене на клуба от Събев и огромните дългове, които има Черноморец. Според груби изчисления, бургазлии дължат над 20 млн. лева. Повечето от борчовете са към фирми на Митко Събев. Общинарите ще поискат от шефа именно тези задължения да бъдат изчистени максимално бързо. В момента френският автомобилен концерн "Пежо" рекламира в клуба, но не е спонсор на Черноморец (Бс). За да покрият задълженията си "акулите" имат намерение да продадат доста от най-добрите си футболисти през зимата. В трансферната листа са поставени Яник Боли, Жереми Фо-Поре, Георги Терзийски и Юсуф Утара.препоръчано


