BG EN

Овцата Бойка повежда протест срещу правителството

ТОП НОВИНАТА

Овцата Бойка повежда протест срещу правителството

2450
на 05.12.2012
Овцата Бойка повежда протест срещу правителството

„Гражданите” на Кунева ще атакуват властта, въоръжени с геги и ямурлуци

Овцата Бойка ще оглави протест пред Министерски съвет в навечерието на Студентския празник. Това съобщиха от сдружението „България на гражданите”. Доброволци на НПО-то ще атакуват властта в акция „ОфффЧарчета“ на 7 декември от 10,00 часа. Така младежите обещават да отпразнуват не деня на студента, а деня на овчарчето. Хората на Меглена Кунева ще са въоръжени с геги и ямурлуци, като така те щели да предупредят властта, че „Качествено образование с овча политика, не се прави“. Ако в образованието няма средства и реформи, наистина има опасност в България да не останат студенти, а вместо тях овчари, каквото е и желанието на самия премиер, отправил призив към студентите през миналата година. Атракция ще бъде освен овцата Бойка, но и каракачанска овчарка на дълъг повод, която ще охранява протеста, обещават от „България на гражданите”.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК