ГОРЕЩО
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
Италия посреща света в Милано и Кортина
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Властите с първа информация за трите трупа край Петрохан: Затворено общество с елементи на секта - имало е и малолетни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ограбиха централата на модна къща Louis Vuitton в Париж. Мъжете били с качулки, носели маски на лицата си и ръкавици.
препоръчано
Те нахлули в офиса на компанията на улица "Лувър" в първи район на френската столица през нощта срещу събота и откраднали няколко ценни чанти.
Това е третият обир в модната къща през последната година. Според Sortir Paris престъплението е извършено в началото на дългия уикенд за Деня на Бастилията.
В момента полицията оценява щетите, причинени на компанията. Според непотвърдени данни те възлизат на над 1 милион евро, предава БГНЕС.
Крадците все още не са арестувани, тъй като униформените все още анализират записите от видеонаблюдението.
Ангел с лицето на Джорджа Мелони разпали политически скандал в Рим
6307
преди 2 часа
ЛУД КЪСМЕТ: 21 приятели спечелиха джакпот от 123 милиона евро
17743
преди 4 часа
Първа успешна трансплантация на лице от евтаназиран донор
12811
преди 5 часа


