BG EN

ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ: COVID-19 погуби млад учител на 33 години – оставя жена и дете на почти 3 годинки

Образование

ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ: COVID-19 погуби млад учител на 33 години – оставя жена и дете на почти 3 годинки

62936
на 18.11.2020
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ: COVID-19 погуби млад учител на 33 години – оставя жена и дете на почти 3 годинки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Учителят по английски език в ОУ „Гео Милев“ в Садово Георги Терзийски е издъхнал от коронавирус вчера. Обичаният преподавател се борил с вируса повече от две седмици, предаде Марица. 

препоръчано

Терзийски попадна в статистиката, предоставяна от Областния кризисен щаб, на 31 октомври, като бе отбелязано, че последно е посетил работното си място на 27-ми същия месец. 

 Колегите и приятелите му го описват като изключително добър и лъчезарен човек, отдаден на семейството и професионалист в работата си с  учениците. 

33-годишният Георги Терзийски оставя жена и дете на почти 3 годинки. 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК