BG EN

Окичиха Пловдив с нови флагове в очакване на Съединението

Региони

Окичиха Пловдив с нови флагове в очакване на Съединението

9383
на 29.08.2025
Окичиха Пловдив с нови флагове в очакване на Съединението
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служители на общинското предприятие „Чистота“ в Пловдив поставиха трибагреници върху 15-метровите пилони на входовете на града на Карловско, Кукленско, Пазарджишко и Голямоконарско шосе, както и на надлез „Скобелева майка“.

препоръчано

Обновени са знамената и на „Коматевско шосе“ и на моста на Панаира.

Директорът на ОП „Чистота“ Десислава Георгиева посочи, че националните и пловдивските флагове се подменят два пъти годишно – за Националния празник 3 март и за Деня на Съединението. Флаговете са изработени от Общинското социално предприятие за хора с увреждания.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК