ГОРЕЩО
Политологът Димитър Ганев: Около половин милион българи ще решат дали да гласуват дни преди изборите
Делян Добрев: Вдигането на социалните плащания и пенсиите не трябва да става на гърба на високи осигуровки и данъци
ТАКА РАБОТЯТ "ПОЧТЕНИТЕ": Политическата бесилка за ППДБ - аферата Петрохан - умело заметена. Щетата от истината за Благомир Коцев - отложена за след изборите
ЩЕТИ ПО СОЦИОЛОГИЯТА: Как бе направен опит зорлем да се стегнат редиците на ППДБ и да се удари по основния им конкурент от протестите
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Около 200 протестиращи затвориха Попа - създадоха огромно задръстване
13702
на 29.12.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 200 протестиращи затвориха бул. Патриарх Евтимий и Васил Левски при Попа. Те направиха огромно задръстване, което по Васил Левски стига чак до бул. България. Това се случва в най-тежкия момент, когато хората свършват работа и бързат да пътуват за Нова година.
препоръчано
Хората натискат клаксони и ги псуват. Протестът не е екологичен. Вече е политически. Срамно е, че 5 партии, които не влязоха в парламента си блокират центъра, когато си искат. И накрая събраха 200 човека. Главни действащи лица не са еколозите, а привърженици на лявата партия "Зелените" и провъзгласилите се за десни ДСБ и "Да България".
ГОРЕЩА ТЕМА! Вкарват плана за Пирин в правен хаос
13715
на 28.12.2017
ЕКСКЛУЗИВНО! Министър Нено Димов с горещ коментар за втория лифт на Банско
29623
на 29.12.2017


