ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Франсоа Оланд каза, че „същите цели“ са били атакувани при нападенията в Копенхаген, както и при атаките през януари в Париж, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
„Това са същите цели, които бяха избрани от терористите“, каза Оланд при посещение в посолството на Дания в Париж.
„Ние виждаме, че има връзка, което не означава, че има мрежа, но показват решимостта на терористите да нападат каквото сме, каквото представляваме, ценностите на свободата, на закона, на защитата, която всеки гражданин – независими от неговата или нейна религия – трябва да има“, каза Оланд.
препоръчано
свързани новини
Мъжът, убит пред синагога в Копенхаген, е евреин
8999
на 15.02.2015
ЕС и САЩ осъдиха стрелбата в Дания
3949
на 15.02.2015


