ГОРЕЩО
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
ВЪПРОСЪТ НА ВЪПРОСИТЕ! Как атентаторът срещу Тръмп е успял да проникне въоръжен до зъби, въпреки солидната охрана
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 14 юни в кината у нас излиза дългоочкваното продължение на любимата анимация "Сами вкъщи". Филмът предизвика истински фурор през 2016 година, отбелязвайки най-голям дебютен уикенд за оригинален филм, който не е базиран на вече съществуващ франчайз или медия.
препоръчано
А това лято надникваме още по-дълбоко в емоционалните дебри на тайния живот на домашните ни любимци, а през новите им невъобразими приключения ще ни преведе Орлин Павлов, който отново подарява гласа си на добре познатия ни Макс.
Една от най-големите родни звезди за втори път озвучава хиперактивния и необикновено симпатичен териер Макс и съвсем комфортно влиза в лапите на новите му подвизи.
свързани новини
ЗА РОЖДЕНИЯ СИ ДЕН: Орлин Павлов си подари нов клип (ВИДЕО)
11940
на 25.04.2019


