BG EN

Осъдиха депутата Димитър Аврамов

Темида

Осъдиха депутата Димитър Аврамов

103729
на 19.03.2024
Осъдиха депутата Димитър Аврамов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софийският градски съд призна за виновен депутата Димитър Аврамов, подсъдим за търговия с влияние и подкуп и му наложи наказание "лишаване от свобода" за срок от 1 година, с 3 години изпитателен срок, съобщават от Софийски градски съд.

препоръчано

Като негов помагач е признат за виновен и Методи Петков, за което получава присъда от 6 месеца лишаване от свобода. Другият подсъдим по делото Владимир Чернев е признат за невиновен.

Присъдата не е окончателна и подлежи на жалба и протест пред САС.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК