BG EN

Осъдиха украинец, мастурбирал насред Бургас

ЧАС ПИК

Осъдиха украинец, мастурбирал насред Бургас

4480
на 02.01.2014
Осъдиха украинец, мастурбирал насред Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаският окръжен съд осъди украинския гражданин Олександр Пичкар на 10 дни задържане в звено на МВР. Наказанието е издадено по Указа за борба с дребното хулиганство, пише "Стандарт".

препоръчано

Пичкар е санкциониран за това, че на 27.12.2013 г. посред бял ден под въздействието на алкохол влязъл във вход на блок и започнал да мастурбира. Нарушителят извършил тези действия пред две свидетелки и сина на едната.

Тя накарала Пичкар да напусне входа, а той започнал да хвърля камъни по нея. По сигнал на граждани украинецът е бил отведен в полицията, а след това настанен в заведение за отрезвяване.

"Пичкар е извършил непристойна проява и поведението му изразява оскърбително отношение към гражданите и установения обществен морал. Действията му нарушават обществения ред и спокойствие, но деянието, поради своята по-ниска степен на обществена опасност, не представлява престъпление", се казва в мотивите на магистратите.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК