ГОРЕЩО
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За всеки който обича да се разхожда както майка го е родила не само на плажа, но и в парка, вече ще може да прави това в Париж. Именно във фернсата столица бе открит първият по рода си парк само да нудисти.
препоръчано
Bois De Vincennes е мястото за премахване на всички дрехи и началото на красивите мигове, обвързани с галенето от слънцето. Нудистите отдавна се борили за тази свобода във френската столица и ето, че Бог отговорил. В страната има около 2.5 милиона нудисти, които нямат нищо против да се насладят на преживяването, следователно радостта си е необходима.
СТРАХ! Откриха саморъчен взрив в апартамент в Париж
9087
на 06.09.2017
ШОК! Светкавица рани 15 души в Париж
7442
на 03.09.2017
ГОЛО ОРЪЖИЕ! В Париж откриха зона за отдих за... нудисти
24322
на 01.09.2017


