BG EN

Отложиха полет до Каракас заради заплаха за бомба

СВЕТЪТ ДНЕС

Отложиха полет до Каракас заради заплаха за бомба

3227
на 07.01.2014
Отложиха полет до Каракас заради заплаха за бомба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Редовния полет от венецуелския град Маракайб до Каракас беше отложен заради съобщение за бомба, предаде РИА Новости

препоръчано

По информация на властите, един от пътниците се е обявил за терорист и е съобщил, че на борда на самолета е заложено взривно устройство. На място е извикана полиция, която е арестувала пътника. Той е бил в нетрезво състояние. Пристигнал е специален отряд, който проверява самолета за взривни устройства. 

В средата на декември миналата година на летището в Каракас бе забавен полет на авиокомпанията „Ер Франс”, който трябваше да излети за Париж, също заради съобщение за заложена бомба. След щателна проверка не бяха открити взривни вещества. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК