BG EN

Отново отложиха делото срещу задържания за смъртта на Милен Цветков

Темида

Отново отложиха делото срещу задържания за смъртта на Милен Цветков

15738
на 14.07.2020
Отново отложиха делото срещу задържания за смъртта на Милен Цветков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отново отложиха  заседанието по гледане на мярката за неотклонение спрямо Кристиан Николов, който е задържан за смъртта на Милен Цветков. Причината  е, че адвокат Любомир Таков не е могъл да се яви на днешното заседание заради внезапен здравословен проблем. Защитникът на Николов е депозирал молба до съда минути преди делото.

препоръчано

Заседанието се отлага за 16 юли, четвъртък. Днес  Николов  също не се яви в съда. На предишното заседание, което трябваше да е на 8 юли,  той отново не бе докаран в съдебната зала. Тогава той отказа да бъде докаран там, като не пожела да се включи  в процеса и по видео връзка . Като причина изтъкна епидемичната обстановка.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК