ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕП свали имунитета на Никола Минчев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възрастна благоевградчанка се нагълта с хапчета. Жената е открита в безпомощно състояние от близки в дома й в кв. „Струмско“ около 19,00 часа тази вечер. С линейка е транспортирана в МБАЛ – Благоевград, съобщава "Струма.бг".
препоръчано
Предприети са ренимационни действия за овладяване на тежкото й състояние. По първоначална информация жената е погълнала един блистер хапчета за сърце.
Млада жена направи опит за самоубийство, нагълта се с хапчета
17389
на 27.12.2013
Жена се нагълта със сода каустик, транспортираха я в „Пирогов”
8874
на 19.10.2015


