BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Влошава се състоянието на пребития от цигани военен от Специалните сили

Инциденти

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Влошава се състоянието на пребития от цигани военен от Специалните сили

24536
на 07.01.2019
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Влошава се състоянието на пребития от цигани военен от Специалните сили
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Състоянието на пребития от двама младежи в село Войводиново 33-годишен военнослужещ от Специалните сили се е влошило. Валентин Димов не можел да изговаря думи и близките му били принудени спешно да го закарат отново в болница.

препоръчано

Валентин е баща на две деца, участвал в три мисии в Ирак и Афганистан, съобщава Би Ти Ви.

На Богоявление той се връщал от ритуала по хвърлянето на кръста в Пловдив, когато на няколко пресечки от дома му на уличното платно изскачат двама роми. Валентин слязъл от автомобила да им направи забележка. Според очевидци ромите го повалили на земята и започнали да го ритат жестоко в главата.

Побойниците, на 17 и 21 години, са арестувани. Техни близки се страхуват от линч. Твърдят, че битият първи посегнал. 

От 18:00 ч. жители на Войводиново излизат на протест пред местната църква.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК