BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: МВР изнесе горещи подробности за убийството на българина в Лондон

ГОРЕЩО
Крими

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: МВР изнесе горещи подробности за убийството на българина в Лондон

62631
на 17.01.2020
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: МВР изнесе горещи подробности за убийството на българина в Лондон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 13 януари т.г. в дома му в Лондон, е открито безжизненото тяло на 60-годишен български гражданин. Веднага, след като е установено, че по тялото има следи от насилие, в Дирекция “Международно оперативно сътрудничество“ е получена информация от задграничния представител на МВР във Великобритания.

препоръчано

Посолството ни в Лондон и българските власти сътрудничат активно на разследването. Според първоначалната информация, в кръга от заподозрени за извършеното тежко криминално престъпление е друг български гражданин.

свързани новини

Работната теза на британската полиция е, че престъплението е извършено на 12 януари.

По линия на полицейския международен обмен Министерството на вътрешните работи проведе допълнителни оперативни действия, свързани със заподозрения. От българска страна е предоставена наличната информация, поискана от водещия разследването. Установено е, че у нас мъжът е известен с множество  криминални прояви за кражби и наркотици, срещу него е имало 19 заявителски материала. 

Припомняме, че Красимир Къртиков бе намерен мъртъв в дома си в "Кройдън", а полицията започна разселдване по убийство. Снощи пък е бил арестуван 44-годишен мъж. След огледа на тялото патоанатомите заявиха, че има "множество наранявания".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Байдън отвори границата, наркокартелите заляха света с фентанил и вече са по-силни от цели държави! (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Байдън отвори границата, наркокартелите заляха света с фентанил и вече са по-силни от цели държави! (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента