ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
СВЕТЪТ ДНЕС
Официално! Венецуела обяви пред Организацията на американските дължави, че напуска
4752
на 29.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Венецуела официално оведомиха Организацията на американските държави, че страната напуска организацията, съобщава електронното издание „Газета“, като се позовава на официалната страница в „Туитър“ на Венецуела в организацията.
препоръчано
„Решението не е в това, да бъде напусната Организацията на американските държави, а в това да бъде възстатновена демокрацията в страната“, се посочва в съобщението.
По-рано държавният глава на Венецуела Николас Мадуро обяви, че е наредил страната да прекрати членството си в организацията.
свързани новини
Превод и редакция: ПИК


