BG EN

ПАК НАПРАЖЕНИЕ: Феновете на Берое на среща при кмета: Вън всички играчи със заплати над 5000 лева

Футбол

ПАК НАПРАЖЕНИЕ: Феновете на Берое на среща при кмета: Вън всички играчи със заплати над 5000 лева

8141
на 10.01.2022
ПАК НАПРАЖЕНИЕ: Феновете на Берое на среща при кмета: Вън всички играчи със заплати над 5000 лева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Според информации от Стара Загора, фенове на Берое са се срещали с кмета на града Живко Тодоров и с изпълнителния директор Илко Русев и са поискали от клуба да бъдат освободени всички, които получават заплати над 5000 лева, пише "Мач Телеграф".

препоръчано

Те са се сдобили със списък с възнагражденията и са изразили учудването си от това какви суми са отделяни дори за футболисти с изключително слаб принос към резултатите на тима.

Русев ще се срещне с футболистите днес на стадиона. Играчите са повикани за 13.30 часа, а заниманието ще стартира в 15 часа.

В следващите дни ще се водят преговори за намаляването на заплатите.

свързани новини

Привържениците, срещали се с кмета, настояват да получат акциите от ТЕЦ-а за един лев и заедно с общината и местния бизнес да се търси друг устойчив план за финансиране.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК