ГОРЕЩО
Има опасност за живота на две от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица (СНИМКИ)
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА! Ресторантьорите с остра позиция заради слуховете, че летният сезон е пред провал
ПЪРВО В ПИК! Радев ще прави магистрали на концесии, жегна Киро и Асен за петте моста над Дунав (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
26-годишен мъж изхвърли през прозореца на колата си близо 10 000 къса цигари без бандерол при полицейско преследване, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Враца.
препоръчано
Вчера около 12.10 часа във Враца патрулка подала звуков и светлинен сигнал на водач на автомобил „Мерцедес” Е 270, след като полицаите имали получена информация.
Шофьорът не се подчинил и дори увеличил скоростта. Служителите на реда последвали водача. При преследването той изхвърлил през прозореца черен сак. Мъжът е бил спрян и задържан. Оказало се, че той e 26-годишен, от Враца, не е криминално проявен.
свързани новини
Четири фамилии останаха без покрив след пожар във Враца
8530
на 23.08.2017
Голям пожар остави без дом десетки от ромската махала във Враца! (СНИМКИ)
12483
на 22.08.2017
В изхвърления сак били открити 9800 къса цигари без български акцизен бандерол.


