ГОРЕЩО
Прокуратурата с подробности за огромната трагедия на "Тракия" - шофьорът на камиона имал 20 нарушения
ПАК СЕ ПОЧНА С ПАНАИРИТЕ: ДБ иска правителството да изтегли бюджета - Мирчев, Божо и компания май се уплашиха да правят протести
Зам.- министър на финансите с нови разкрития за Бюджет 2026: Ето какви са целите на властта
НАПРЕЖЕНИЕ В ПП! Бойко Рашков си взе за сътрудник бивш депутат от БСП, колегите му роптаят
Венци Стефанов ПРЕЗ СЪЛЗИ: Две ангелчета отидоха на небето! Тирът пресича мантинелата като вафла. Разчитам на премиера - нещо да се случи най-накрая срещу тези Калашници и Узита на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пентагонът започва „пълно разследване“ на днешния инцидент в афганистанския град Кундуз, при който американските ВВС бомбардираха болница на хуманитарната организация „Лекари без граници“. Това е заявил днес министърът на отбраната на Съединените щати Аштън Картър, предава AFP.
препоръчано
По думите на Картър, „американските сили в подкрепа на афганистанските сили за сигурност оперираха наблизо, както и талибанските бойци“. „Провежда се пълно разследване на трагичния инцидент“, посочва Картър.


