ГОРЕЩО
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
Региони
Пети ден военнослужещите от Втора механизирана бригада помагат на жителите на село Димчево
4477
на 08.02.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализиран екип от 42-ри механизиран батальон в гр. Ямбол, от състава на Втора механизирана бригада, пети ден оказва помощ на жителите на бургаското село Димчево, след наводнението от придошлата река Факийска.
препоръчано
Единадесет военнослужещи с три моторни помпи отводняват площите в района на помпената станция край селището. Създадена е организация за непрекъсната 24-часова работа на моторните помпи. Ръководител на специализирания военен екип е капитан Димитър Димитров.
Специализираното формирование е задействано на 4 февруари 2021 г. на основание искане на областния управител на Бургас и по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.
свързани новини
Удължават бедственото положение в село Димчево
5472
на 05.02.2021
Армията оказва помощ на удавеното Димчево
6941
на 04.02.2021
Къде се е намирал единственият древен мол, открит на територията на България
11092
преди 4 часа
Откраднаха коледна елха в Радомир
10984
преди 7 часа
ДНЕС: Откриват ски сезона в Банско - ето я пълната програма на събитията
7414
на 13.12.2025


