ГОРЕЩО
НА ТУРНЕ С КОПИТА: Розовият прасок на Асен Василев - новата надежда на "Промяната" да вкара 121 депутати в парламента
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ! Ето как „съдиите на Сорос и ППДБ“ отвориха вратата за безнаказаност на дрогираните шофьори
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова вика парламентарните партии за консултации - обяви кога ще приеме ГЕРБ и ППДБ
Откриха три тела в хижа на Петрохан, проверяват за убийство
НОВ АБСУРД! Масова сеч в Столична община по заповед на Терзиев - сред уволнените и бременна жена
Световен футбол
Пече се изходящ трансфер! Ето кой иска да напусне "Камп Ноу" на "всяка цена"
26206
на 08.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Андре Гомеш настоява да бъде продаден от Барселона в края на текущия сезон. 24-годишният бивш ас на Валенсия премина на "Камп Ноу" през лятото на 2016 година срещу почти 60 милиона евро.
Тогава "блаугранас" сметнаха, че са направили истински удар, тъй като отмъкнаха играча под носа на големия си съперник Реал (Мадрид).
Гомеш обаче не успя да убеди критици и фенове, че заслужава мястото си в Барса. Неведнъж в интервюта футболистът призна за трудностите си, като разкри, че се страхува да напуска дома си.
През настоящия сезон футболистът записа едва 4 мача като титуляр за Барселона в Ла Лига, акцентира "Топспорт".
препоръчано
свързани новини
Ливърпул и Барселона с важни крачки към полуфиналите в Шампионска лига
9903
на 05.04.2018


