ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Огромен скален къс, тежащ близо 3 тона бе премахнат от ската над ГП Е-79 край Симитли.
препоръчано
Това стана снощи при започналото обезопасяване на опасния скат, от който падаха камъни, ударили няколко автомобила през последните месеци. Като предпазна мярка скатът ще бъде обезопасен с поставяне на високоякостни мрежи, така както при Мурсалево.
Скалният къс е бил над предпазната стена, върху която от вчера работи малък багер. Той е от типа GSB-80 и прокарва върху запълнената от падащата от ската земна маса и камъни временен път. На огромния скален къс багерът се натъкнал при прокарването на временния път, едва успял да го откопае и събори от стената върху банкета на Е79.
свързани новини
Премахнаха опасна 3-тонна скала над Е-79
7902
на 10.06.2016
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
254892
на 06.06.2026
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС иска освобождаването на цялото ръководство на НЗОК (ВИДЕО)
145914
на 05.06.2026


