BG EN

Пишлигар задигна колата на баба си и стана страшно

Крими

Пишлигар задигна колата на баба си и стана страшно

29134
на 07.01.2020
Пишлигар задигна колата на баба си и стана страшно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Малко след полунощ на 7 януари на улица "Захари Стоянов" в пловдивското село Марково, при обход автопатрул на Първо РУ в Пловдив се натъкнал на лек автомобил марка "Хюндай“, който бил катастрофирал в дърво.

препоръчано

В непосредствена близост до автомобила униформените забелязали две момчета - съответно на 15 и на 21 години.

При проведена беседа 15-годишното момче заявило, че автомобилът е собственост на неговата баба, която живеела в село Радиново и го взел без нейно съгласие.

Случая е докладван на дежурен прокурор и по негови указания е започнато бързо производство за престъпление по чл. 346 ал 1 от НК.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК