ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Сливен задържа 33-годишен мъж за убийство, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът е станал тази нощ около 1:30 часа на улица "Гео Милев" в града, като жертвата е 39-годишен мъж. Пострадал е и бащата на убития, на 66 години. Двамата са били приети в болница с прободни рани, като младият мъж е починал.
Заподозреният е бил заловен във вилната зона на града, след като се е опитал да се укрие. По първоначални данни, става дума за скандал, след употреба на алкохол. Мъжът е отведен в Районно управление-Сливен и задържан с полицейска мярка до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство, работата по което продължава под наблюдението на прокуратурата.
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
3022
преди 28 минути
АВАРИЯТА В МОРЕТО: Нова евакуация от блокирания край Ахтопол танкер
16302
преди 2 часа
Бургас е на път да постави исторически рекорд по кръводаряване
12234
преди 10 часа
Трима души бяха евакуирани от танкера “Кайрос”
11724
преди 12 часа


