ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиян 20-годишен мъж с „Мерцедес“ се удари в „БМВ“ снощи в Пловдив, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
Около 23.30 часа в сектор „Пътна полиция” бил получен сигнал за катастрофа с материални щети на кръстовище между улиците „Шипка” и „Съединение”. На място екипът установил, че лек автомобил „Мерцедес” се движил с несъобразена скорост и водачът изгубил контрол.
В резултат на това колата се блъснала в паркирано „БМВ”, което се ударило в спрян отпред „Мерцедес”. Младежът е тестван с дрегер за алкохол и резултатът бил 1,52 промила.
По случая е образувано бързо производство, с полицейска заповед нарушителят е задържан за 24 часа.


