ГОРЕЩО
НА ВНИМАНИЕТО НА НАП И МВР! Даскалицата-русофилка Янка Такева върти имотни далавери с бащата на варненския кмет Благомир Коцев
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиян шофьор се удари челно в лек автомобил на ул. „Г. С. Раковски” в Сливен. При инцидента, станал малко преди полунощ на 8 декември, лек автомобил “Деу Небира”, управляван от 39-годишен мъж от село Чинтулово, при движение с несъобразена скорост се блъска в насрещнодвижещия се лек автомобил “Дачия Сандеро”.
От произшествието няма пострадали, причинени са значителни материални щети по лекия автомобил “Дачия”. Двамата водачи са изпробвани за употреба на алкохол. Водачът на лекия автомобил “Деу” е показал положителна проба от 1,40 промила. Пробата на другия водач е отрицателна.
препоръчано
21-годишен мъж загина при тежка катастрофа край Садово
10702
преди 2 часа
Кола се вряза в камион на пътя Пловдив - Хасково
10194
преди 17 часа


