ГОРЕЩО
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
Гюров и Кандев разпалиха фантазията на Виктор Димчев: Това да не е просто любов? (СНИМКИ)
Хиляди конски сили и дрифт на световно ниво: BMW Събор 2026 идва на A1 Motor Park
Радев РЕЖЕ ДОСТЪПА НА ОЛИГАРХИЯТА до публичните ресурси: Разкриват автоматично фаворитите за обществени поръчки (ВИДЕО)
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиян шофьор от Вършец заби колата си в дърво, прати брат си в болница. Мъжът е със счупен крак
препоръчано
Пътният инцидент е станала вчера към 19 часа по улиците на Вършец. Мъж на 48 години от града управлявал личната си кола.
В следствие на движение с несъобразена скорост с релефа на пътя, водачът изгубил контрол над автомобила и го забива в дърво. Пострадал е братът на шофьора, който се возел в колата.
Пристигналите на място полицаи установили с техническо средство, че шофьорът е с 1,39 промила алкохол. Водачът не е приел данните на измервателното устройство и е дал кръвна проба за изследване.
свързани новини
Пиян се блъсна в дърво и две коли в Шумен
13560
на 15.07.2025
По случая е образувано бързо производство. Работата продължават полицаите от Вършец.
Северномакедонец нападна жена в Благоевград
2966
преди 16 минути
21-годишен нанесе порезна рана в лицето на свой връстник
3209
преди 42 минути
Двама домашни насилници от Шумен в ареста
2849
преди 51 минути
Чужденец е задържан в Благоевград след побой над жена
3203
преди 51 минути


