ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 24 юли около 11:45 часа в село Градина неизвестен се обадил на стационарния телефон на 62-годишна жена и след като се представил за неин племенник съобщил, че ще й изпрати документи, злато и ценности по куриер. За да получи пратката било необходимо жената да заплати на куриера сумата от 1700 евро.
препоръчано
Тя е предала парите на непознат мъж, а в пакета се оказало, че има сухи пасти. Полицията организира оперативни действия за установяване и задържане на извършителя. За престъпление по чл. 209, ал.1 от Наказателния кодекс е уведомен прокурор.
Разбиха престъпна група за пласиране на наркотици
9583
преди 6 часа
Камери заснеха доста нагла кражба от магазин в Пловдив
17938
преди 7 часа
Прокуратурата разследва умишлено убийство на съсед в Генерал Тошево
12417
преди 10 часа


