ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
ТОП СОЦИОЛОГ: Противно на очакванията, кампанията няма да е конфронтационна, конкурентното предимство на Борисов са... А Пеевски...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Несебър задържа за 72 часа бизнесмена от Ямбол Динко Вълев, след като в събота вечерта той публикува клип, на който се вижда как удря шамар на представящ се за инвалид мъж. Освен в хулиганство, му е повдигнато обвинение и в принуда.
препоръчано
Той ще отговаря не само за това, че е блъскал и обиждал скитник, който проси край супермаркет, лъжейки че е без крака, но и за това, че го е накарал да се извини на гражданите.
Пред медиите Вълев заяви, че съжалява, "но е бил принуден, след като държавните власти не предприемали необходимите мерки". "Силно се възмутих, защото мами възрастни хора и малки деца, съжалявам за постъпката си", посочи той.
Задържаха под стража мъж, опитал да задигне кола с оръжие
14502
преди 13 часа
Правосъдният министър представи законопроект срещу педофилите
21391
преди 16 часа


