ГОРЕЩО
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Звездата на Ювентус Пол Погба се подигра лошо с тима на Манчестър Сити, след като „Старата госпожа” обърна „гражданите” насред „Итихад”. Срещата от Шампионската лига завърши с успех за италианците с 2:1.
препоръчано
След двубоя Погба използва социалните мрежи за да изрази радостта си от победата. В официалния си профил във Фейсбук Погба нарече английския тим „Катар Сити“, имайки предвид собствениците на клуба.
„Катар Сити 1 Ювентус 3. Чудесна победа. Благодаря ви за подкрепата“, написа Погба, като вероятно е написал „3” заради отменения му гол.
свързани новини
Ювентус се събуди и свали на земята Ман Сити
4725
на 16.09.2015
ЦСКА разбра кога играе с Дери Сити в Лига Европа
2776
преди 43 минути
БОМБА ОТ "АРМИЯТА": Топ нападател на изхода, вече има мераклии за него
8271
преди 4 часа
Любо Пенев стяга сензационен трансфер в Локомотив София
5893
преди 4 часа
Алжир предчувства класиране на елиминациите след победа над Йордания
4960
преди 5 часа


