ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ГАЛЕРИЯ ШОУ
Под пари ще остане след "Ергенът": Участничка напът да удари кьоравото
8628
на 07.04.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Една от най-атрактивните участнички в риалити предаването по bTV "Ергенът" - Дениз Хайрула, реши да припечели някой лев покрай славата си в шоуто. Плеймейтката започна да разпродава дрехите в бутика си.
препоръчано
Тя дори е направила страница на магазина, а клиенти не липсват. Повечето дрехи тя предлага на цени 10-15 лева, но реално някои от потничетата струват около 2 лв в магазин за втора употреба.
"Втората партида дрехи тръгва към своите получатели" - хвали се бившата на покойния Христо Сираков.
Принц Хари нанесе нов удар по двореца
53391
на 09.12.2025
Софи Маринова се похвали със златни подаръци (СНИМКА)
49507
на 08.12.2025
Джан Яман май заряза дизайнерката
38519
на 08.12.2025
Натали от "Ергенът" била измамена от най-добрата си приятелка
49699
на 08.12.2025


