ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на БНБ разкри ще приеме ли да е служебен премиер
Колтуклиева към Прокопиев: Направи си телевизия! И събери в нея всичките си медийни креатури - да изпират, пудрят и гелосват политическите ти марионетки
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО: Дошло е време Тръмп да удари с "Магнитски" Сорос ТВ - БТВ и Нова. Цензурата 2025 надхвърли 1989
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Аз не мисля, че сме в абсолютното дъно на класацията. Аз мисля, че приличаме на страни като Великобритания." Така Първан Симеонов от "Галъп" коментира тревожната статистика, че само 25% от българите биха се били за родината си.
препоръчано
Резултатът, по думите му, може да бъде обусловен от редица фактори – че не се вижда основен дразнител и от отношението към политическия елит, например.
„Като че ли по-бедните страни са по-войнстващи настроени. Западните общества като че ли са по-индивидуалистично настроени. В последната група, където се нареждаме ние, сме страните, които сме се наредили на страната на губещите през Втората световна война“, отбеляза Първан Симеонов.
свързани новини
Политолог: Основното знаме на управляващите остава "стабилност"
5408
на 22.04.2015
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на БНБ разкри ще приеме ли да е служебен премиер
60612
преди 54 минути
КРАСИВ ПРАЗНИК: Днес черпят най-бистрите имена
40791
преди 3 часа


