ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Хасково задържа 57-годишен мъж, защото шофира след употреба на алкохол, съобщиха от ОД на МВР.
Снощи в 23,30 часа, автопатрул е подал сигнал със стоп палка за проверка на лек автомобил "Фолксваген" в областния град. Водачът не спрял и продължил, а полицейският автопатрул го последвал. Няколко метра по-късно е спрян и е тестван с дрегер, който отчел наличие на 1,66 промила алкохол, допълниха от полицията.
По случая е образувано бързо производство.
препоръчано
Хванаха пиян тираджия на магистрала "Тракия"
22579
на 27.05.2020
Спипаха пиян джигит с 3,2 промила алкохол
16350
на 17.05.2020
Задържаха мъртво пиян зад волана във Враца
17440
на 17.05.2020
Хванаха поредния дрогиран шофьор в Пловдив, пиян пък подкара пикап
13046
на 15.05.2020


