ГОРЕЩО
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В района на Каракас, където се стигна до бунт на военни и масови протести срещу политиката на президента на Венецуела Николас Мадуро, националната гвардия е открила стрелба, съобщава изданието El Nacional, цитирано от „Известия”.
препоръчано
Отбелязва се, че правоохранителните ограни са открили огън по сгради. Преди това, за да бъде овладян протеста, полицаите са използвали сълзотворен газ.
По-рано бе съобщено, че във Венецуела са били задържани над 40 военни за опит за преврат.
свързани новини
Венецуела приема 2000 изгонени от Бразилия кубински лекари
12153
на 18.01.2019
Всички задържани са били транспортирани до съда в Каракас. Според очевидци, по време на превозването на задържаните, са се чули изстрели.
Превод и редакция: ПИК


