ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
Деница Сачева поиска шефовете на БТВ да кажат наистина ли Цънцарова е уволнена и защо
ГОРЕЩА ТЕМА! Депутатите от ДПС-Ново начало поискаха твърди мерки от институциите срещу спекулантите
"Топлофикация Перник" възстанови топлоподаването
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заместник министърът на външните работи на Полша Петър Стаханчик, каза, че страната ще предостави убежище на2000 мигранти от Близкия Изток и Северна Африка, предаде "Фокус", позовавайки се на РИА Новости .
препоръчано
„Полша е готова да приеме 2000 души в рамките на плановете на ЕС по приемане на бежанци“, каза на пресконференция Стаханчик. От тези места хиляда са за мигранти, намиращи се в Италия и Гърция, другите хиляда за тези, които се намират в други страни от ЕС в момента.
На срещата на високо равнище на ЕС, провела се на 25 юни, страните-членки решиха да приемат над 60 хил. мигранти на своя територия. До края на юли ЕС трябва да ги разпредели сред държавите в неговия състав.
свързани новини
4 млн. бежанци са избягали от Сирия
7790
на 09.07.2015
Тръмп подписа указ за прекласифициране на марихуаната като по-малко опасно вещество
3738
преди 48 минути
Платформата за видеоигри Roblox се срина
4248
преди 2 часа
Макрон призова Eвропа да поднови диалога с Путин
9463
преди 3 часа
Българин почина в щатски затвор след задържане от имиграционните власти
20466
преди 4 часа


