ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Убиецът на Анита от Перник ще лежи само 20 г., отмениха доживотната му присъда
ГОРЕЩА ПРОГНОЗА! Доц Стойчо Стоев: Нищо чудно ГЕРБ заради загубата да извадят кандидат и да спечелят президентските избори
Евгени Петров разката фамилията на политическите партизани от ППДБ и всички плоскоземци след последните разкрития по случая "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Украинският президент Петро Порошенко трябва да обмисли дали да назначи настоящия губернатор на Одеска област Михаил Саакашвили за премиер на Украйна, съобщи РИА Новости.
препоръчано
На интернет страницата на президентството беше поместена петиция в подкрепа на Саакашвили за поста, която събра необходимите 25 хиляди подписа. Авторът Виталий Бигун публикува подписката на 1 септември.
Според регламента украинските власти са длъжни да започнат да обмислят предложението до 3 работни дни, а не по-късно от 10 дни трябва да обявят резултатите от разглеждането на кандидатурата.


