ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 06 януари, понеделник, навръх Богоявление, роднини, близки, приятели и колеги ще се сбогуват за последно с медийната шефка и бивш директор на Нова тв Силва Зурлева, която си отиде вчера след нелеп инцидент в къщата й в село Ковачевица.
препоръчано
Поклонението ще е от 14 часа в църквата “Света София”.
Както ПИК съобщи, фрактура на гръбначния стълб е погубил 61-годишната Зурлева. Тя е паднала по стълбите на старинната семейна къща, където сутринта я открил съпругът й Минко.


