BG EN

Посъветваха Бен Афлек да пропусне премиерата на новия филм за Бонд - ето защо...

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Посъветваха Бен Афлек да пропусне премиерата на новия филм за Бонд - ето защо...

7239
на 05.08.2020
Посъветваха Бен Афлек да пропусне премиерата на новия филм за Бонд - ето защо...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актьорът Бен Афлек е бил помолен да не присъства на премиерата на новия филм за приключенията на култовия шпионин Джеймс Бонд.

препоръчано

По червения килим за предстоящото събитие токчета ще разходи Ана де Армас, която е актуалната половинка на звездата от "Дявол на доброто".

Филмовите продуценти се опасяват, че присъствието на знаменитата двойка може да засенчи Даниел Крейг при официалния дебют на лентата през ноември.

"Тази премиера на филма се чака отдавна и продуцентите на продължението на поредицата за агент 007 искат прожекторите да са насочени само към звездите, участващи във филма", каза източник пред в. "Сън".

Припомняме, че "Смъртта може да почака" ще бъде петата и последна поява на Крейг като агент на MI6. В него Ана де Армас играе агент на ЦРУ, който помага на Бонд, пише "Монтитор".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 юли - Телците да не рискуват, а да разчитат на интуицията си, Водолеите да не взимат спонтанни решения САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 юли - Телците да не рискуват, а да разчитат на интуицията си, Водолеите да не взимат спонтанни решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промяна в програмата на парламента. В дневния ред вкараха нова точка - гласуват на второ четене Закона за противодействие на корупцията. ПП и Възраждане“ се замерят с декларации (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промяна в програмата на парламента. В дневния ред вкараха нова точка - гласуват на второ четене Закона за противодействие на корупцията. ПП и "Възраждане“ се замерят с декларации (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента