BG EN

Правят бент на р. Чакърлийска, за да спрат изтичането на нефтения разлив към езерото Вая

ЧАС ПИК

Правят бент на р. Чакърлийска, за да спрат изтичането на нефтения разлив към езерото Вая

7755
на 17.06.2015
Правят бент на р. Чакърлийска, за да спрат изтичането на нефтения разлив към езерото Вая
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бент на река Чакърлийска ще спира нефтения разлив. Кризисният щаб, свикан от кмета на Бургас Димитър Николов вече започна работа, прегради реката и около 20 часа започна източването на 30-те тона петрол.

препоръчано

Мобилизирана е тежка техника, за да не се допусне разливът да стигне до езерото Вая. Цяла вечер ще се работи,  категоричен бе Димитър Николов, пише Флагман.

На място са разследващи от ОД на МВР в Бургас. Има съмнение, че инцидентът е станал след опит за кражба от продуктопровода. Това не е първи подобен случай. Преди няколко месеца МВР арестува бургаска банда, която източване петрол от продуктопровода край ж.к.”Меден рудник”.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК