ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пострадалите при пожара в общежитието за социално слаби хора в Димитровград са прекарали нощта в незасегнатото крило на сградата. От общината потвърдиха за БНТ, че всичките му обитатели са снабдени с храна, вода и топли дрехи.
препоръчано
Вчера стана ясно, че огънят е причинен от неизправна електрическа печка, използвана от 38-годишен мъж с психични отклонения. Той е настанен за лечение в психиатрична клиника. Обитателите на дома са се отоплявали с маслени радиатори. Охраната обаче не е следила какви електрически уреди се използват.
При пожара са изгорели напълно три стаи. Няколко други са засегнати при гасенето на огъня.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО: Пожар избухна в общежитие за социално слаби, трима са пострадали
4663
на 05.11.2019
Очаква се днес в сградата да започне спешен ремонт.
Водата в хасковските села Подкрепа и Стамболийски вече е годна за пиене
362
преди 3 минути
Дупница обръща гръб на новата методика за такса смет
3572
преди 47 минути
Отменят частичното бедствено положение в община Созопол
5734
преди 5 часа
Призив за доброволци в Зидарово след нанесените щети от бедствието
8674
преди 8 часа


