ГОРЕЩО
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
1. Св. апостол Акила от Седемдесетте апостоли (I в.) - той е един от Седемдесетте апостоли. Бил ученик на свети апостол Павел, който го направил епископ. Той бил понтийски евреин и до обръщането си в християнската вяра живял с жена си Прискила в Италия.
препоръчано
Когато император Клавдий заповядал на евреите да напуснат Рим, Акила заминал със съпругата си за Коринт.
Свети Акила проповядвал Христа в Азия, Ахея и Ираклия и помогнал за спасението на много човешки души, като обръщал езичниците и ги кръщавал. Той обикалял и по други земи, претърпял много страдания и бил убит от неверниците.
свързани новини
ИМЕН ДЕН ДНЕС ПРАЗНУВА: Орлин
2. Св. преподобни Никодим Светогорец (IV в.)
МИСТИЧЕН ПРАЗНИК: Днес е летният Атанасовден - ето какви са поверията
19005
на 05.07.2022


