BG EN

Преди мача с Истомин! Гришо се труди здраво в Мелбърн!

Тенис

Преди мача с Истомин! Гришо се труди здраво в Мелбърн!

16461
на 22.01.2017
Преди мача с Истомин! Гришо се труди здраво в Мелбърн!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След среднощната победа над Ришар Гаске в Мелбърн, Григор Димитров си взе ледена вана, а после отново бе на корта, за да тренира.

Гришо е фокусиран върху предтоящия мач с Денис Истомин в понеделник.

препоръчано

Димитров се готви за срещата с поредица от тренировъчни упражнения на кортовете на Откритото първенство на Австралия. Григор вече е сред топ фаворитите за спечелване на състезанието. А подготовката на Гришо е изключително сериозна.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК