ГОРЕЩО
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Еквадор Ленин Морено назначи Мануел Антонио Мехиа Далмау за министър на външните работи на страната, съобщи ТАСС. Агенцията се позовава на официално изявление от външнополитическото ведомство на Еквадор.
препоръчано
„С президентски указ №1270 президентът Ленин Морено назначи Мануел Антонио Мехиа Далмау за министър на външните работи на Еквадор”, се посочва в съобщението, публикувано в профила на Министерството на външните работи в „Туитър”.
свързани новини
Хирург с близо 40-годишен опит пое здравното министерство на Еквадор
4711
на 02.03.2021
В Еквадор избират президент и парламент
5674
на 07.02.2021
Допълва се, че Далмау е дипломат от кариерата, като по-рано е бил посланик на Еквадор в Литва, Германия, Чехия и Естония
Превод и редакция: ПИК
В Еквадор въведоха комендантски час
5589
на 22.12.2020


