ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
СВЕТЪТ ДНЕС
Президентът на Мексико изрази желание да изгради добри отношения със САЩ
3842
на 24.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Мексико Енрике Пеня Нието в четвъртък след срещата си с американския държавен секретар Рекс Тилерсон и с министъра на националната сигурност Джон Кели заяви, че иска да изгради добри отношения със САЩ, предава РИА Новости.
препоръчано
„Присъствието на двамата министри в Мексико в този начален етап на управлението на администрацията на Доналд Тръмп показва интерес към изграждането на позитивни отношения, които да създадат по-добри условия за сигурността, развитието и просперитета на Мексико и САЩ“, се отбелязва в съобщението от пресслуждата на мексиканския държавен глава.
Рубио: Има напредък при преговорите между Израел и Ливан
371
преди 3 минути
Обявиха за персона нон грата генералния консул на Румъния в Санкт Петербург
2201
преди 23 минути
Повече от 100 милиона европейци се изправят пред температури, превишаващи 35 градуса
3835
преди 58 минути


