ГОРЕЩО
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
СВЕТЪТ ДНЕС
Президентът на Мексико изрази желание да изгради добри отношения със САЩ
3854
на 24.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Мексико Енрике Пеня Нието в четвъртък след срещата си с американския държавен секретар Рекс Тилерсон и с министъра на националната сигурност Джон Кели заяви, че иска да изгради добри отношения със САЩ, предава РИА Новости.
препоръчано
„Присъствието на двамата министри в Мексико в този начален етап на управлението на администрацията на Доналд Тръмп показва интерес към изграждането на позитивни отношения, които да създадат по-добри условия за сигурността, развитието и просперитета на Мексико и САЩ“, се отбелязва в съобщението от пресслуждата на мексиканския държавен глава.
Франция задържа пети танкер от сенчестия флот на Русия
1216
преди 13 минути
3-годишно дете почина в кола по време на горещата вълна във Франция
4391
преди 1 часа


