ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Невиждан досега развой на футболен мач видяха феновете на двубоя между ФК Тевраг и Ксар от турнира за Купата на Мавритания.
препоръчано
На трибуните бе и президентът на страната Мохамед Улд Абдел Азис, който стана свидетел на скучен мач до 63-ата минута, макар двата тима да си бяха разменили по един гол.
Именно тогава реферът свири край на срещата и накара двата тима да определят победителя с дузпи. Появиха се слухове, че на държавния глава му е станало безинтересно и поръчал двата тима да приключват двубоя по-рано.
От местната футболна асоциация опровергаха слуховете и обявиха, че краят на мача в 63-ата минута е даден заради "организационни проблеми" и с желанието на двата отбора.
свързани новини
Голям хаос с контролите на ЦСКА в Австрия
716
преди 4 минути
ТРАНСФЕР! ЦСКА привлича шампион на Аржентина
6494
преди 2 часа
Селтик заплашва трансферните планове на Левски
8471
преди 17 часа
ТЕЖКА СИТУАЦИЯ: Родният клуб на Стоичков пред разпад - няма пари
12647
преди 19 часа


