ГОРЕЩО
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Украйна Николай Азаров заяви, че украинските власти са заинтересовани от мирното разрешаване на настоящата криза, съобщава „Обозреватель”.
препоръчано
Премиерът охарактеризира настоящите сблъсъци между полиция и протестиращи в центъра на Киев като „действия на екстремисти и радикалисти, върху които опозицията е изгубила контрол”. В същото време той не се съгласи с изказването на руския външен министър Сергей Лавров, че „ситуацията излиза извън контрол”. „Ситуацията в Киев е под пълен контрол”, подчерта Азаров.
Киев: Не сме изпращали преднамерено никакви средства към България
29333
преди 16 часа
Мълния удари скаутски лагер до Рим, рани дете
7782
преди 18 часа


